Benediktova noc - 9.11.2018 - 10.11.2018

Noční pochod a pár šifer k tomu, nic náročnýho, prostě pohoda. A je to tu!

Sraz v 18:30 u klubovny, necháme si tam věci na přespání. Potom co se úspěšně vrátíme, si tam dáme šlofíka a v poledne odsud půjdem rovnou na oficiální vyhlášení.

Budete potřebovat pořádný boty a oblečení odpovídající ````````počasí, čelovku, nabitej mobil, tužku a papír a 50 Kč startovné. Krom toho samozřejmě něco jídla a pití na cestu.

Tentokrát máme tři týmy, což je třetina startovního pole! Šance jak brno. A´t je síla s vámi.

garant: Jindré - Jindřich Rozkopal
tel: 776799345, e-mail: rozkopaljindrich@gmail.com
akce vytvořena: 7.11.2018

davos přijde