Boj družin 2017 + bonus - 5.5.2017 - 8.5.2017

Slavná akce tentokrát ještě dobrodružnější!

Víkend na Pelouchách plný soutěží, her a závodů. Tradiční klání jednotlivců i družin v mnoha disciplínách. Hod diskem, rozdělání ohně, skautské dovednosti s nástroji i bez nich, přežití v přírodě atd.

V neděli odpoledne akce pokračuje vandrem pro vedení a rovery, případně starší skauty až do pondělí.

Sraz: v pátek 5.5. ve 14:45 na autobusovém nádraží ČB nahoře v Mercury u tabule odjezdů

Návrat: v neděli 7.5. v 17:05 tamtéž

S sebou: spacák, karimatka, stan do skupiny, vhodné oblečení, jídlo a pití, baterka, nůž, ešus, utěrka, zápalky, svíčka, jehla a nit, psací potřeby, lékárnička/KPZ, šátek, kroj/oddílové triko, záznamy/stezka, batoh na cestu, do kterého se to všechno vejde, 150 Kč na dopravu a materiál.

garant: Kuba - Jakub Šimánek
tel: 728957140, e-mail: kuba.simanek@seznam.cz
akce vytvořena: 25.4.2017

hoponzík přijde
Klárka nepřijde
bůůů :(
Pažitka přijde
Šimon přijde
Nakopem vám zadek.
Jonáš přijde
Už se moooooooooooooooooc těším.
Alex přijde
Riky přijde
OTP přijde
fedro přijde
Kabu přijde
Rádio přijde
To si pište že jedu. Bude sranda doufám že Mareš bude zase zpívat ROCK ME. A doufám že se tam ukáže i !!!!!FEDOR!!!!!
David je epic přijde
Gusta přijde
Šimon a Jonáš nepřijde
Tak kluci nejedou, mají oba horečku. KB
Meeeeeeetloděj přijde
Bab dubab dubyb jedu
Hejkal nepřijde
Nakonec nepojedu, v úterý odjíždím na školu v přírodě. Musím zůstat fit.
Brouček nepřijde
Jsem nemocný.