Dračí doupě a noc v klubovně - 24.1.2020 - 25.1.2020

AKCE JE URČENA PRO MUŽSTVO 10+

SRAZ: V 19.15 V KLUBOVNĚ

KONEC: V SOBOTU VE 12.00

S SEBOU: JÍDLO A PITÍ, SPACÁK, KARIMATKU, VĚCI NA DRAČÁK (KOSTKY, ČTVEREČKOVANÝ PAPÍR, TUŽKY).

NEJDŘÍVE NAHÁŽEME POSTAVY, ŘEKNEME SI CO A JAK. CCA VE 21.00 SE ZAČNE HRÁT. DOTAZY SMĚRUJTE NA MĚ. TĚŠÍME SE S PORYM.

PS: V SOBOTU DOPOLEDNE BUDEM TVOŘIT NĚCO NA VÝROČÍ!!!

garant: Starostík - Jan Krlín
tel: 777989023, e-mail: starostick@volny.cz
akce vytvořena: 14.1.2020

Hoponzík přijde