Kvíz - 17.4.2020

OTÁZKY PRO SKAUTÍKY

1. Najdi nějaký kvetoucí strom, pořiď foto a ulož na stránky nebo pošli na mail
  2. Nakresli 3 značky - výběr je na oddílových stránkách od Fedora (vlož na stránky nebo pošli na mail)
  3. Vezmi 20 špejlí a 6 maršmelounů a postav co nejvyšší věž, aby sama stála, změř a vyfoť (výtvor pošli na mail nebo vlož na stránky)
  4. Namaluj svého oblíbence z oddílu
  5. Jaká je tvá nejoblíbenější oddílová akce a proč?
  6. Vymysli originální přání k Výročí oddílu
  7. Zkus na uzlovačce 6 základních uzlů, máš 3 pokusy, nejlepší čas napiš

VŠECHNY ÚKOLY, VÝTVORY A FOTKY POŠLI NA MAIL: starostick@volny.cz nebo je zkus vložit na oddílové stránky (do e-kroniky).

Termín: 17.4. do 18.00

garant: -