Nadílka - 19.12.2018

Vánoční nadílka 19.12. 2018 - možná přijde i Ježíšek.

15:00 – 18:30 v naší klubovně

15:00 přípravy a zdobení

¨16:00 zahájení

Jako každý rok se sejdeme v klubovně, zazpíváme si koledy, zaprskáme prskavkama a hodíme se do vánoční pohody. Jsou zváni všichni skauti, skautky, vlčata, světlušky i oldskauti.

S sebou: kroj či oddílové triko, přezůvky, pár kousků cukroví (nenoste toho moc, když každý přinese trochu, bude dost pro všechny), něco k pití na přípitek, hrnek nebo kalíšek, dárečky, jednu ozdobu na stromeček (třeba i ručně vyrobenou)

V oddíle je tradice, že každý dává dáreček každému. Nebojte se, nemusíte nic kupovat, stačí každému vyrobit nějakou malou pozornost, třebas vtipnou PFku nebo perníček, ve fantasii se meze nekladou.

VÁNOCE JSOU SVÁTKY, KDY SI LIDÉ MAJÍ POMÁHAT. TRADIČNĚ BUDEME VYBÍRAT DOBROVOLNÝ PŘÍSPĚVEK NA HOSPIC SV. VERONIKY (IDEÁLNĚ 50-100 KČ). DĚKUJEME.

garant: Kuba - Jakub Šimánek
tel: 728957140, e-mail: kuba.simanek@seznam.cz
akce vytvořena: 4.12.2018

Zapsaní lidé
Hoponzík přijde
Brouček přijde
Vojta Vojta přijde
A kdy příde Ježíšek?;):).
Kryštof přijde
Stereo přijde
zaběhnu si z práce pro dárečky :D
Janča a Radar přijde
Šimon a Jonáš přijde
počet zapsaných: 7
Přihlaš se prosím s dostatečným předstihem. Umožníš tak vedoucím, aby připravili program pro vhodný počet, nakoupili správné množství potravin atd. Děkujeme!
Zapiš se