Nadílka - 18.12.2019

Vánoční nadílka 18.12. 2019 - možná přijde i Ježíšek.

15:30 – 18:30 v naší klubovně

15:30 přípravy a zdoben

16:00 zahájení

Jako každý rok se sejdeme v klubovně, zazpíváme si koledy, zaprskáme prskavkama a hodíme se do vánoční pohody. Jsou zváni všichni skauti, skautky, vlčata, světlušky i oldskauti.

S sebou: kroj či oddílové triko, přezůvky, pár kousků cukroví (nenoste toho moc, když každý přinese trochu, bude dost pro všechny), něco k pití na přípitek, hrnek nebo kalíšek, dárečky, jednu ozdobu na stromeček (třeba i ručně vyrobenou)

V oddíle je tradice, že každý dává dáreček každému. Nebojte se, nemusíte nic kupovat, stačí každému vyrobit nějakou malou pozornost, třebas vtipnou PFku nebo perníček, ve fantasii se meze nekladou.

VÁNOCE JSOU SVÁTKY, KDY SI LIDÉ MAJÍ POMÁHAT. PPROTO LETOS JIŽ POTŘETÍ CHCEME POMOCI DOBRÝM VÁNOČNÍM SKUTKEM. OPĚT BUDEME VYBÍRAT DAR PRO HOSPIC SV. VERONIKY, KTERÝ SE SNAŽÍ POMÁHAT LIDEM, KTEŘÍ SE LOUČÍ A ODEBÍRAJÍ SE NA DRUHÝ BŘEH. PŘÍSPĚVEK JE DOBROVOLNÝ A IDEÁLNÍ VÝŠE ČINÍ 50-200 KČ. DĚKUJEME

garant: Kaštan - Miroslav Novotný
tel: 721600980, e-mail: mirdanovotnej@gmail.com
akce vytvořena: 6.12.2019

Vojta vojta přijde
Nela přijde
Alfons Gustávo přijde
Jindré nepřijde
Škola...
Hoponzík přijde
Uz jsou tu zase Vánoce!!!! Po roce Vánoce Vánoce přicházejí!!! Šťastné a veselé.
Sára Bára přijde
Brouček přijde
Janča přijde
Nazdárek
Radar přijde
Lucka přijde
ÓTéPé přijde
klára přijde
Rádio přijde
HEJKAL a Veronika přijde
Kryšpín přijde
Stereo přijde
Dárky ještě nemám, ale přijdu :)
Magda, Bjetka, Evelí přijde
Nejmar přijde
Jonáš nepřijde
Jsem nemocný, hezké vánoce přeju všem.
Šimon nepřijde
Jedu se školou do Vídně...Veselé vánoce
pan kabu a paní kabuová přijde
Rumík přijde