Nadílka - 20.12.2023

Jako každý rok nás čeká Vánoční nadílka s dobrotami napečenými a nápoji koupenými. Zazpíváme si společně koledy a předáme dárečky. Sejdeme se ve středu 20.12 v 16h a zakončíme v 18h (nicméně se bude nejspíše i pak pokračovat, buď v klubovně či jiném místě) Přineste si prosím cukroví na ochutnávku, pití (pro sebe i do kýbl mixu), hrneček, přezůvky a pokud chcete někoho z oddílu obdarovat, tak i dáreček.

PS: NEZAPOMENTĚ TAKÉ NA KROJ (PŘÍPADNĚ ODDÍLOVÉ TRIČKO) A KRAŤASY!!!

garant: Hanka - Hana Cirhanová
tel: 733687410, e-mail: zenaprazena@gmail.com