Paintball - 7.4.2024
Čeká nás pořádná střílečka "naživo". Vydáme se na Paintball do Kněžských dvorů. Sraz v neděli 7.4. v 9:15 na Mariánském náměstí Rozchod v 15:35 tamtéž Na jednoho hráče vychází částka 550Kč, v ceně máme zapůjčení zbraně s plynem, 200 kuliček, brýle a rukavice. Máme možnost si dále dokoupit 100 kuliček za 130Kč (což nejspíš nevyužijeme) a pokud nemáte možnost sehnat si vlastní maskáče nebo kombinézu je možno si na místě za 120Kč věci vypůjčit. Dejte včas vědět, když vám něco bude chybět a budeme se společně snažit si věci posbírat po známých a skautech.

garant: Hanka - Hana Cirhanová
tel: 733687410, e-mail: zenaprazena@gmail.com