Podzimní v Českém ráji - 26.10.2013 - 29.10.2013
Zpět na přehled akcí |Bodování | Zapiš se na akci | Sdílej na    sdílej na facebooku

SRAZ: V SOBOTU V 6:45 NA VLAKOVÉM NÁDRAŽÍ

NÁVRAT: V ÚTERÝ V 18.00 TAMTÉŽ

S SEBOU: 600 KČ, SPACÁK, TEPLÝ SPACÍ KOMPLET (SPÍ SE V CHATKÁCH V KEMPU BRANŽEŽ), NEPROMOKAVOU BUNDU A BOTY, SPORTOVNÍ OBUV, MENŠÍ BATOH NA VÝLETY, 2 NÁHRADNÍ TRIKA, 2x SPODNÍ PRÁDLO, TLUSTÉ PONOŽKY, ČEPICI, RUKAVICE, TEPLÁKY, 2 MIKINY, HYGIENICKÉ POTŘEBY, BATERKU, NŮŽ, EŠUS, LŽÍCI, VĚCI NA SCHŮZKU, SVAČINU NA SOBOTU A BUCHTU NA NEDĚLNÍ SNÍDANI, PITÍ.

SPOLEČNÉ JÍDLO NEDĚLE, PONDĚLÍ, ÚTERÝ. NA MALÉ SVAČINKY SI VEZMĚTE SUŠENKY A OVOCE.

VYBER SI NĚJAKOU ZNÁMOU HISTORICKOU POSTAVU A PŘIPRAV SI K NÍ NĚCO CCA NA 2-3 MINUTY!

garant: Starostík - Jan Krlín
tel: 777989023, e-mail: starostick@volny.cz
akce vytvořena: 7.10.2013

Naruto přijde
Hanka přijde
Přijedu až v neděli, ale přeci jen pojedu ;)
FEDOR
A KAM ??
Petka přijde
kabu přijde