Skautský frisbee turnaj - 7.4.2018

Tak je to tu zas! Frisbee turnaj!

Rád hraješ kelímky, házíš diskem a chceš poznat nové lidi? Tak je to akce přesně pro tebe!

KDE? Na hřišti AKRA, zde: https://mapy.cz/s/2vXyb proběhne tradiční akce, plná skautů z jižních Čech.

Bude tu i něco k jídlu - guláš a pití - ZONky. Za malý poplatek.

Jinak vstupné je maximálně 60 Kč na osobu (300 Kč na tým, takže to nějak rozpočítáme)

KDY? 7.4. od 7:45 do 17:00

Vezměte tedy sportovní hadry, boty - klidně kopačky a pojďte ukázat, že Osmnáctka umí!

Jsme registrovaný na dva týmy: jeden mix (na věku nezáleží) a jeden od 10 do 16 let včetně (minimální množství hráčů v týmu je 5).

Huáááá

garant: Kaštan - Miroslav Novotný
tel: 721600980, e-mail: mirdanovotnej@gmail.com
akce vytvořena: 3.4.2018