Umělecká šestka - 29.3.2019 - 31.3.2019

O Umělecké šestce

U6 je celostátní akcí pro vlčata, světlušky a žabičky, která je zaměřená na podporu rozvoje dětského uměleckého cítění a vyjádření. Tradičně se koná každé dva roky. V Českých Budějovicích se konala naposledy v roce 2004. Akce dává možnost účastníkům ukázat své dovednosti v oblasti divadla, zpěvu, tance, výtvarna atd. Kromě samotných soutěží akce nabídne i kulturní a zábavný vedlejší program, který povede například k poznání historie Českých Budějovic, památek a dalších věcí, které naše město nabízí. Pro skupiny kamarádů z celé republiky budou také připravené různé kulturní, zábavné a rukodělné/výtvarné tvořivé programy, které budou motivovat ke kreativnímu myšlení a prohloubí vztah dětí k umění.

Organizační tým hledá dobrovolníky!

Pokud by se někdo rád zapojil, může... Dozor na stanovištích, doprovod z nádraží městem, pomoc s programem, 2 hodiny nebo i celý víkend. Každá pomoc výtaná.

Prosba směřuje hlavně na starší skauty, rovery a vedoucí

v případě zájmu se obra´tte na OTP nebo raději přímo na Loudu, který je hlavním organizátorem...

Stránky U6: https://u62019.webnode.cz/

Kontakty: OTP - 608 861 623

Louda -

Vedoucí akce: Adam Samohýl (Louda)
Telefonní číslo: +420 731 377 812 (STS, WhatsApp, Messenger)
E-mail: umeleckasestka2019@gmail.com, adamsamohyl@gmail.com

garant: OTP - Jakub Kuchař
tel: 608861623, e-mail: kuchi22@seznam.cz
akce vytvořena: 3.3.2019

Zapsaní lidé
počet zapsaných: 0
Přihlaš se prosím s dostatečným předstihem. Umožníš tak vedoucím, aby připravili program pro vhodný počet, nakoupili správné množství potravin atd. Děkujeme!
Zapiš se