Víkend na Pelouchách - 17.5.2013 - 19.5.2013
Zpět na přehled akcí |Bodování | Zapiš se na akci | Sdílej na    sdílej na facebooku

VÍKEND PELOUCHY 17.-19.5. 2013

V Temném hvozdu se probouzí zlo. Prastará temnota sbírá síly a chystá se na svůj návrat, na záchranu nezbývá moc času. Moudrý druid Galvyn hledá družinu, s jejíž pomocí se nenadálé hrozbě postaví a pokusí se ji přemoci. V jejich rukou teď leží budoucnost celého kraje....

Přibalte si do své torny nějaké oblečení, ve kterém se budete moci nepozorovaně proplížit kolem nepřítele!

SRAZ: 14.45 V MERCURY 2. PATRO POD ODJEZDY

Vlčata odjez od klubony v 17:30

-POKUD BY NĚKDO VYŽADOVAL JET AUTEM, SPOJTE SE SE MNOU

NÁVRAT: TAMTÉŽ 17.00

S SEBOU: 180 KČ, STAN, SPACÁK, KARIMATKA, SPACÍ KOMPLET, PEVNÝ BOTY, PLÁŠTĚNKU, BUNDU, MIKINU, DVĚ TRIKA, SPODNÍ PRÁDLO, SILNÉ PONOŽKY, BOTKY NA SPORT, TEPLÁKY, POKRÝVKU HLAVY, ŠÁTEK, KAPESNÍKY, EŠUS, LŽÍCE, NŮŽ, VĚCI NA VAŘENÍ, KARTÁČEK, PASTA, RUČNÍK, MÝDLO, PLAVKY, TUŽKA, PAPÍR, UZLOVAČKA, BATERKA!!!, KAŽDÝ SI VAŘÍ SÁM! NA PÁTEK SI VEMTE BUŘTY NA OHEŇ, NA SOBOTNÍ SNÍDANI KAŽDÝ VEZME BUCHTU ČI BÁBOVKU, ČAJ UVAŘÍME, K SOBOTNÍMU OBĚDU JSOU SPOLEČNÉ TĚSTOVINY. OSTATNÍ JÍDLO JE V REŽIJI KAŽDÉHO. VEMTE SI ŘEZY, TATRANKY, SUŠENKY, PEČIVO, PAŠTIKY, TAVEŇÁKY, SALÁMY, KONZERVY NETAHEJTE. NEZAPOMEŇTE NA VODU!!! 2X1,5 LITRU TO ŘEŠÍ.

POKUD BY BYLO ŠPATNÉ POČASÍ, MOŽNO SPÁT V CHALOUPCE. DOTAZY SMĚRUJTE NA JANA KRLÍNA. STAROSTÍK- 777 989 023, starostick@volny.cz

garant: Starostík - Jan Krlín
tel: 777989023, e-mail: starostick@volny.cz