Výročka - 24.3.2024
Jako již tradičně i tento rok se vydáme oslavit výročí oddílu do přírody. Po cestě si zahrajem nějaké gamesky a uspořádáme piknik. Trasa nebude dlouhá takže můžou vyrazit i ti nejmenší. Sraz bude 24.3 v 8 hodin na vlakovém nádraží. Návrat v 16:45 hodin ke klubovně. Co sebou? Vhodnou obuv a oblečení, pití a svačinu, penize na vstup na hrad a na jízdenku (100kč + jízdenku na MHD), veci na schuzku,tatranku a něco sladkého či slaného na tradiční piknik k výročí (ideálně vlastní výroby). A hlavně dobrou náladu.

garant: Hanka - Hana Cirhanová

magy nepřijde
jsem nemocna
Marnej Vejvar nepřijde
Bohužel na Výročku nejedu, protože se jedu kouknout na 2letého bratrance.
Klára přijde
Sára přijde