Noc v klubovně + Mikulášská výprava   (2.12.2016 - 3.12.2016)

Stejně jako minulý rok byla Mikulášská výprava doprovázena krásným počasím. Ráno 3.12. jsme vyrazili vlakem z nádraží v ČB. Cílová stanice byl Holubov. Po půl hodinové cestě jsme dorazili na místo, a vyšli jsme směr vrchol Kleť. Pochod se zdál dětem nejprve dlouhý - ,, bolí mne nožicky, je to moc daleko, proč jdeme pořád do kopce, už tam budééém??" ...ozývalo se ze všech stran. Náročná stoupající cesta ale stála za to. Nahoře bylo spousty sněhu a sluníčko pálilo. Nenechali jsme si ani ujít rozhlednu, ze které byl díky dobré viditelnosti nádherný pohled do dálek. Naobědvali jsme se, ohřáli v místní restauraci, a po chvilkové pauze vyrazili dolů. Sněhu bylo všude dost, takže dolů se bobovalo po pytlích. Zpáteční cesta utekla rychleji, takže jsme na nádraží v Holubově byli co nevidět.

, 9.12.2016

Lukáš
Hodně mně boleli nohy ale zato to stojí oumaidet
14:10, 6.2.2017