Novoroční výprava   (4.1.2020 - 4.1.2020)

Fotografie dokumentují počátek cesty na Hlincohorském hřišti, následně rozehraný mač eskymáckého klackopetangu se šťastnými držitelkami druhého místa. Dále pak Bosenskou Bidlovačku v plném běhu s Bosňáky, tahajícími ze země špejle svými zuby a Bosenskými Buldoky, kteří se jim v tom snaží zabránit. Výhled na naše lepé statutární město a již opékáme všeliké potravinstvo ve známé roklině na společně rozdělané ohni. V rokli se též odehrála partyzánská válka klucí - versus - gyrlpaur s nejasnými vítězi. Nesmíme též opomenout nezdokumentovatelné kulturní vložky páně Fenerbachčete, který dostal očividně k Ježíškovi knihu vtipů, a nehodlaje si je nechat pro sebe, vesele nám krítil dlouhé (i krátké) chvíle. Pak cestujeme horami a dolami až na srubec, kde ještě stihneme obdivovat místní třídicí kontejnery z jiného světa a novoroční cesta, otvírák dvacátých let, je u konce.

Edík, 4.1.2020