Oddílovka   (27.3.2013 )
O akci | Bodování | Sdílej na  sdílej na facebooku

Ej more přišla nějaká chřipková epidemía. bylo nás méně, ale i tak veselo bylo. všici dostali lísteček s infem o webu. visí zbylé na nástěnce i pro vlčata. proběhlo kolečko o táboře a o dubnových akcích. Fanda si hrál s golfovými míčky a pak nechtěl vrátit Kubovo pětistovku. Nebojte neskončila na dvě půlky. Morse jsme cvičili jen lehce, protože počasí mi pokazilo chystanou hru ve městě s využitím morse. tak příště. Přišel Kuba a Lucka. Příště by měly být ohodnoceny nástěnky! Hráli jsme hádání pantomimy. A potom vědomostní hru s vymýšlením měst na určitá písmena. Na konci schůzky jsme se se skautským pozdravem rozešli. Fotky hovoří za vše :)

Stereo, 28.3.2013

Stereo