Schůzkové dobrodrůžo ,aneb pravěk a takový všecky hustý věci !   (7.9.2021 - 31.1.2022)

Zdravíčko, teď pár řádků o našem pravěkém dobrodružství. V lednu jsme na schůzkách zahájili téma pravěk . Nejprve jsme se dozvěděli o různých nebezpečných ,ale i podivuhodných zvířatech ,která žila za dávných dob. Inspiraci jsme měli například z knížky" Lovci mamutů ". Od chytání malých ,ale za to mrštných pištíků jsme se dostali až k chytání mamuta.... tatatá....Zkusili jsme taky různé pravěké aktivity jako jsou hod lanem ,malování jeskynních maleb ,nebo třeba chytání velikého jelena. Společně jsme přivítali nové členy a to jsou : Svačinka,Kuba,Jirka,Honza,Pepa,Dia,Max-Mix a Agí. Taky byla vlčácká výprava ,která sice nedopadla dle našich představ ,ale zvládlo se to.Na začátku výpravy bylo špatné počasí a tak všichni zmokli ,proto se výprava přesunula do klubovny. V klubovně se hrály taškařice všeho druhu a nakonec to bylo fajn. Na konci tohodle velkolepého tématu jsme měli velmi bohaté bodování. Rozdaly se ceny a určili se vítezi ,juchů. A teď nás čekájí další dobrodružné témata !

Janča, 20.2.2022