Schůzky vlčat a světlušek- Magická škola, Černá věž, Lodičky   (1.2.2022 - 30.6.2022)

Pozdě ale přece!

Magická škola tajemných a čarovných umění, kterou všichni zdárně dokončili nás provedla mnoha obory magického světa ... mimo jiné například: Lektvary, Péče o kouzelné tvory, Letání na koštěti, Přeměnování a v neposlední řadě i obrana proti černé magii- to jsou jen některé předměty, které sme společně vyzkoušeli. Tedy nakonec sám mistr čar a kouzel velký kouzeník čaroděj Metloděj (podle kterého se jmenuje i celá unoverzita) předal diplomy a dokončeném studiu a mohlo se slavit!

Mimoto sme zvládli i výlet na Černou věž nebo se projet na lodích, ale i kdeco jiného...

tak snad se těšíte na další skautský rok!

ÓTéPé, 15.9.2022