Magic night - 12.1.2024 - 13.1.2024

Medžik night (12. – 13.1 2024)

Sraz: u klubovny ve 4 odpo

Konec: ráno druhého dne (řekněmě v 8:00 ale můžem se domluvit)/pro vlčata a světlušky (čti lidi, co se to chtějí naučit azkusit si to) v 7 večer

S sebou: především všechny karty mtg co doma máte – bude se hrát hlavně commander a draft (na draft budu karty zajištěny, pokud nemáte commandra bude pravděpodobně možné si ho od zkušenějších medžikářů zapůjčit), spacák, svačinku

Peníze na draft: 810 Kč / počet hráčů (počítejte raději něco přes 100 Kč

Pokud hru Magic the gathering neumíte hrát, ale chtěli byste se zúčastnit nezoufejte. Od 4 do 7 vás naučíme pravidla hry a vyzkoušíte si ji na jednoduchých balíčkách. Poté můžete odejít nebo zůstat dále na draft. Na ten je ale vyžadována znalost angličtiny abyste rozuměli kartám a zvládli hru hrát sami.

garant: OTP - Jakub Kuchař
tel: 608861623, e-mail: kuchi22@seznam.cz