Noc v klubovně + Mikulášská výprava - 2.12.2016 - 3.12.2016

Noc v klubovně a Mikulášská výprava
2.12. – 3. 12. 2016

Mikuláš se blíží a s ním i noc v klubovně a výprava! Těšte se na klasické večerní taškařice a sobotní poznávání okolí Budějc.

Sraz v pátek v klubovně v 17:00

Bude se hodit: spacák a karimáma, něco na spaní, oblečení a obuv dle počasí, baterka, lístky na MHD, jídlo na večer a výpravu, vodu si ráno doplníme.

Sraz : pátek 17:00 u klubovny

Konec: sobota 15:33 vlakové nádrží (pokladny)

Bude se hodit: spacák a karimatka, něco na spaní, oblečení a obuv dle počasí, baterka, lístky na MHD, jídlo a pití  na večer a výpravu, vodu si ráno doplníme

Na výpravu: pití a jídlo na půl dne, oblečení hlavně pro případ deště nebo mrazu. 1x jízdenka na MHD, 80 Kč na cestu + rezervní kapesné na případné občerstvení. Nic víc sebou netahejte-žádnou zbytečnou zátěž,

Nezapomeňte na boty nepropustné, ale dobře vyšlápnuté ve kterých se vám dobře chodí.

V případě trvalého deště proběhne Den v klubovně.

POZOR! UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE! V SOBOTU ODCHÁZÍME Z KLUBOVNY JIŽ PŘED SEDMOU! JE TŘEBA SI VYZVEDNOUT POTOMKY, KTEŘÍ SE NEZŮČASTNÍ VÝPRAVY V 6.45 HODIN. DĚKUJEME. KONEC HLÁŠENÍ.

Kontakt na garanta akce: Lucie Znachorová - 774180919

Organizuje Lucka s Jindrém!

garant: Jindré - Jindřich Rozkopal
tel: 776799345, e-mail: rozkopaljindrich@gmail.com
akce vytvořena: 1.12.2016

Hoponzík přijde
Luky/kšilt přijde
MÍŠA přijde
David je epic přijde
Luky přijde
Pažitka přijde
Klárka nepřijde
bohužel velkoměsto volá
Brouček přijde
OTP přijde
Kryštof přijde
Přijdu, ale budu moct jen do rána.
Alex + Riky přijde
Blábulín přijde
Jo , bohužel bez Erika , má zlomenou pacišku.....
Šimon a Jonáš nepřijde