Potáborovka - 14.9.2018 - 16.9.2018

Potáborovka 14.9. - 16.9.

Jako vždy naše první společné táboření v tomto roce se bude odehrávat na Pelouchách. Zahrajeme si spoustu her a užijeme si podzimní atmosféru Pelouchů.

Sraz: v pátek 14.9.  ve 14:55 na autobusovém nádraží u odjezdové tabule

Návrat: tamtéž v neděli 16.9. v 17:05

Co si vzít:

Jídlo – každý si vaří sám tak si nezapomeňte vzít jídlo na celý víkend, pokud bude počasí tak si určitě uděláme i oheň a je možnost si cokoliv ohrát na kamnech, Pití – na místě bude k dispozici společná voda tak si vemte jen pití do lahve na cestu, Stan – spát se bude ve stanech, pokud máte vlastní tak si ho vemte pokud ne tak si půjčte v oddíle, pokud by bylo velmi špatné počasí je možné spát na půdě, Spacák a karimatka – jelikož spíme ve stanech je nutné si vzít karimatku, dobrý spacák a oblečení na spaní dle kvality spacáku, pevné a nepromokavé boty, náhradní boty, ponožky alespoň 4x, oblečení vhodné do přírody dle počasí (trika, mikina, kalhoty, kraťasi), náhradní oblečení, nepromokavá bunda nebo pláštěnka, baterka, ešus, lžíce, nožík, věci na schůzku, kartáček a pasta, 150 Kč na cestu (děti do 15 let s průkazkou 100 Kč)

Jede se autobusem a tak je důležité se zabalit do jednoho zavazadla nejlépe krosny, kterou si ponesete na zádech, a nic netehat v ruce, od autobusu je to na tábořiště cca 4km.

Garant: Ondřej Suchan – Pory – 721 601 300

garant: Porada - Ondřej Suchan
tel: 721601300, e-mail: ondrej.suchan27@gmail.com
akce vytvořena: 11.9.2018

Brouček nepřijde
Pažitka přijde
Jindré přijde
Kryštof nepřijde
Bětka přijde
MAGDA přijde
SUPER:-)
Gusta přijde
Janča a Radar přijde
Už se těšíme na pelouchy !!!!
Kára přijde
Hoponzík přijde