STĚHOVÁNÍ   (18.7.1995 )

Sešli jsme se v 16.00 před klubovnou. Přišlo tam mnoho roverů a vše se domluvilo na přežití. Pak se odemkla klubovna a trochu se tam věci začaly poklízet. Fedor nám dal obálku a šlo se domů. Ještě jsme se ale sešli několikrát, protože se vše muselo vystěhovat a naložit do avie. Já a Michal jsme snášeli židle zezhora. Stůl nešel a musel se bohužel zlomit. V Hartmutce se vše dalo do sklepa a pak po čase se vše vynášelo nahoru, ale před tím se shora muselo snét piáno, přičemž Drobečkovi několik odpadnutých kousků spadlo na nohu. I při nošení piána po schodech to byla komedie. Takto se ještě nosila pračka a naše stoly, židle a jiné věci do klubovny. Jak se schylovalo ke konci prázdnin, tak se naše klubovna zabydlovala. Na stěnách se začly objevovat nástěnky, vývěsky, kožky, tabla a fota. No a poté bylo vše hotovo a Fedor nám dal letáky na zahajovačku a my je všem rozdali, abychom se v naší klubovně opět sešli.

.

Stereo, 24.7.2014

Stereo
myslím, že to nebylo ze Skleníku. spíš to bylo z té klubovny, jak je pod druhou věží, kde má nyní klubovnu Dvacítka. Tam jsme měli klubovnu asi rok. A ty stoly jsme vynášeli z hořejší klubovny a dohlížela na nás taková moc příjemná paní z DDM a když to nešlo, tak nám řekla, ať tu nohu stolu ulomíme. To jsme ještě nevěděli, že tahle paní bude mít kancelář pod naší klubovnou a my si na družinovce nebudeme moci pořádně ani zahrát fotbálek s tenisákem, což byla naše hodně oblíbená záležitost. Ale když na to tak vzpomínám, tak i ta klubovna ve Vile měla svý velký kouzlo. Myslím, že jsme ji tam měli 2 roky jistě.
11:41, 25.7.2014
{w}