Bitva o přístav Hornsea - (boj družin) - 24.5.2024 - 26.5.2024
POZOR!!! POZOR!!! Přátelé je možný přesun této akce o týden dříve. (17.5.-19.5.) Jelikož se na původní termín nesešlo dostatečné množství vedení tak je tu možnost přesunu. Velice bych ocenil kdyby jste mi dokázali na toto číslo: 775 502 275 (stačí zpráva) co možná nejdříve dát vědět jestli by jste vy nebo vaše děti (v případě rodičů vlčat a světlušek) přijeli na víkend 17.-19.5. nebo 24.-26.5. Děkuji moc za rychlou odpověď.

Zdravím vás stateční válečníci, Tyto dny budou na vždy opěvovány jako čas, kdy padnul slavný přístav Hornsea a my si vzali co chtěli a bude navždy znám jako čas našeho vítězství. Těším se proto na vás, až se společně vypravíme na našich válečných lodích na onu slavnou výpravu. Velký jarl - Ulfrik Björn

Sraz: Pátek - 14:55 - Nahoře na Merkury na autobusovém nádraží.

Návrat: Neděle - 17:20 - Tamtéž

S sebou: Oblečení dle počasí, pevné boty, spacák, své zbraně, co jste si vyrobili nebo budete vyrábět na schůzkách, ešus a příbor, věci na schůzky, papír a tužku, baterka, lahev na vodu, léky na alergii, pokud ji máte. Pokud máte nějakou část kostýmu, která by se hodila na vikinga tak si ho určitě vemte.

Bude se spát na půdě, takže nejsou potřeba karimatky.

Jídlo: Vaříme dohromady. Vemte si pouze páteční večeři a lahev vody.

Peníze: 400Kč - (Jídlo, jízdné, materiály na zbraně a jiné věci, benzín za dopravu vody a jídla)

Pište se s co největším předstihem, ať můžeme akci přizpůsobit a udělat co nejlepší!!!

garant: Šimon - Šimon Burian
tel: 775502275, e-mail: simon.burian05@gmail.com