Deskovky - 24.2.2023

POZOR!!! Došlo k chybě a akce byla původně psaná se špatným datumem! Sejdeme se skutečně v pátek 24.2.!!!
díky za pozornost konec hlášení

Na pátek pro všechny, kteří, nechtějí/nemohou na vandr čeká herní odpoledne v klubírně.
Pokud chcete, sbalte oblíbenou hru a podělte se o ní s ostatními. Ale nutností to není. Hanka má připravené hry z domácích zásob.
Sraz je u klubirny v 16h a rozchod ve 20h tamtéž. Pro zájemce možné i protáhnout a déle

garant: Hanka - Hana Cirhanová
tel: 733687410, e-mail: zenaprazena@gmail.com
akce vytvořena: 20.2.2023