Filmařská neděle! - 29.3.2015

AKTUALIZOVANÉ INFO:

Po několika dramaturgických kotrmelcích se nakonec celá akce odehraje následovně:

1) Natáčet se bude (takříkajíc) na dvě šichty - současný oddíl (skauti, vlčata) mají sraz v 10:00 u klubírny, starší páky (roveři, oldové) pak ve 14:00 u klubírny. Akce potrvá dokud nás to bude bavit, takže případná svačina bodne. A pití, samozřejmě.

2) Paralelně s natáčením bude probíhat akce "Den otevřené klubovny" a v případě zájmu i sportík. Takže se sportovní oblečení taky určitě šikne.

3) Co si přinést? Co se bude dít? Natáčet se bude remake ve stylu Rockstar od skupiny Nickelback. Pro lepší představu si pusť video:

Každý z vás si tak připraví kostým/choreografii/cokoliv šílenýho pro cca 4sekundový sólo ve videu. Můžeš jít za kovboje, za múmii, za skina, za zubaře, za prodavače v Kauflandu, prostě NAPROSTO ZA COKOLIV. Čím méně otřelé, tím lepší. Pokud si notorický stydlín, nebo žádnej kostým doma nemáš, prostě přijď, mi už ti něco vymyslíme...

4) A to je všechno! Jo a jestli máš doma sestřičku/tatínka/babičku/, co se rádi odvážou a dost by je zajímali Dny otevřené klubovny, tak je klidně vezmi taky sebou. Bude to bžunda!

Howgh!

garant: Vořech - Petr Nuska
tel: , e-mail: woreshack@seznam.cz
akce vytvořena: 16.3.2015

Vořech přijde
Pávek přijde
klárka přijde
Jasně .To bude mazec!!!!!!
Lukáš přijde
Luky / Kšilt / přijde
Ondatra přijde
Stereo přijde
přijdu
Adam přijde
Sunny přijde
Míša přijde
Santa Klaus! přijde
Hou, hou, hou! Čekni aktualizované info k FILMAŘASKÉ NEDĚLI!!!
Pětka přijde
Kakan přijde