Filmová noc - 19.2.2022 - 20.2.2022

Máte co jíst? Máte co pít? Tak se pohodlně usaďte a vychutnejte si vybrané kinematografické majstrštyky, jako třeba Pán prstenů nebo například Pán prstenů. Anebo Pán prstenů. Pokud byste rádi viděli i nějaké jiné kousky, navrhněte je na schůzce. Když se nás shodne víc, pustíme si i je.

Sraz: 18:00, začátek promítání: 18:15

Konec: 9:00 ráno

S sebou: karimatku, spacák, občerstvení (klidně i něco společného), pitivo ( + dost energie a mít naspáno dopředu :) )

garant: Jindré - Jindřich Rozkopal
tel: 776799345, e-mail: rozkopaljindrich@gmail.com
akce vytvořena: 12.2.2022

Rádio nepřijde
Bohužel jsem nezůčastním
ATJOV ATJOV přijde
Jindré přijde
metloděj přijde
Kryštof přijde
Hýňa přijde
MAGDA přijde
Stereo přijde
přijdu aspoň na jeden díl trilogie. pokud budou titulky, tak se fakt těším.
Hejkal přijde
Přijdu na první díl