Jamboreeeee nakonec bude - 24.9.2021 - 26.9.2021

Takže Jihočeské Jamboree,

setkání skautů z celého kraje, noví kámoši, zážitky a mnoho dalšího. Pojedeme v pátek vlakem, takže sraz bude ve 16:00 u padlejch. Návrat pak v neděli v 13:50 taky na vlkáč. Spaní bude ve stanech, na schůzkách se musíme domluvit kolik stanů vezmeme s sebou, jídlo bude krom páteční večeře zajištěno, takže s sebou akorát flašku s pitím a svačinu/večeři na pátek. Pak klasické věci jako na táboření: oblečení podle počasí dobré boty, věci na schůzku, nůž, kroj nebo oddílové triko. a dobrou náladu...

V souladu s vládními opatřeními je potřeba prokázat bezinfekčnost.

Možnosti prokázání jsou následující:

1. předložení potvrzení o dokončeném očkování, od kterého uplynulo nejméně 14 dnů

2. předložení potvrzení o prodělaném laboratorně potvrzeném onemocnění COVID-19, přičemž od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dnů

3. předložení potvrzení o absolvování PCR testu s negativním výsledkem, nejdéle před 7 dny

4. předložení potvrzení o absolvování antigenní testu s negativním výsledkem, který provedl zdravotnický pracovník, nejdéle před 72 hodinami

garant: OTP - Jakub Kuchař
tel: 608861623, e-mail: kuchi22@seznam.cz