Jarní táboření - Pelouchy - 2.3.2022 - 6.3.2022

Konečně je to zase tadyy! Jarní táboření se 4 nakonec bez 4. Pojedeme si užít nějaký ten čas na Pelouchách, tak určitě všichni doražte.

Sraz: středa 2.3. v 14:50 před odjezdovou tabulí na autobusáku

Návrat: neděle 6.3. v 17:05 tamtéž

S sebou: spacák, jídlo na první večer + klasicky nějaký ty buchty na čtvrteční snídani poté již budeme vařit společně, 200 Kč, dobré pevné boty, oblečení dle počáska, malý batůžek, který je vhodný na jednodenní výletování, nějaké menší kapesné na výlet například na kofolku, samozřejmě věci na schůzku, ešus, příbory a baterka

Kšilt - 604 198 152, Gusta - 608 168 238

garant: Kšilt - Lukáš Koupal
tel: 604774541, e-mail: p.koupal@seznam.cz
akce vytvořena: 22.2.2022

Gusta přijde
Stereo nepřijde
jsem na Trignisu o víkendu.
Šinon přijde
Klára přijde