Jarní táboření - 3.3.2017 - 5.3.2017

Průsmyk Hromový hřbet

Dokážete se ujmout nelehkého úkolu, ve kterém expedice před vámi selhaly, a najít cestu skrz neprobádané hory?

Sraz v pátek v 14:45 na autobusovém nádraží ČB

Příjezd v neděli v 17:00 tamtéž

Vlčata - možnost domluvit se na odjezdu auty od klubovny

S sebou: dobrý spacák, jídlo (na všechny dny kromě sobotního oběda, ten je společný), pití (si vemte jen na cestu, na místě bude čaj a voda), nepromokavé boty, náhradní boty, teplé oblečení, něco na spaní dle kvality spacáku, rukavice, věci na schůzku, baterka, nůž, ešus, hrneček, lžíce, 150 Kč

Táboření bude na oddílovém tábořišti Pelouchy, to znamená, že si nemusíte brát karimatku, protože spíme v chaloupce na matracích.

garant: Jindré - Jindřich Rozkopal
tel: 776799345, e-mail: rozkopaljindrich@gmail.com
akce vytvořena: 20.2.2017

Pažitka přijde