Jarní v Praze - 9.3.2023 - 12.3.2023

Ještě jeden krok a budu nejdál od domova, kam jsem se kdy dostal. Vyrazíme za hranice našeho Kraje, a to do Prahy, do jedné útulné klubovny, ze které budem podnikat výlety.

Sraz: Čtvrtek 9.3. v 9:40 na vlakovém nádraží

Návrat: Neděle 12.3. v 16:00 taktéž vlakem

Na cestu si sbalte:

Oblečení a boty na výlety dle počasí a na 3,5 dne (takže 3,5 párů ponožek, 3,5 spodek, aspoň 2 trička, … aspoň jedny kalhoty na ven a jedny na dovnitř), přezuvky, karimatku, spacák (spát budem uvnitř, takže tepelný komfort netřeba příliš řešit), pyžamo, hygienu, ešus a příbor, tužku a papír, čelovku, menší batoh na výlety (pokud poberete, není nutný pro všechny), jídlo a pití na čtvrteční cestu (svačina, oběd a svačina; společné vaření začíná čtvrteční večeří)

Cena: 1100 Kč (vlaky, MHD, vstupné, ubytování, jídlo, … je to o dost víc, než naše táboření na našich Pelouchách, ale je to opodstatněné a pravděpodobně budeme něco vracet)

Vezměte si s sebou nějakou průkazku. Děti do 15 let s ní budou moct jezdit po Praze zadamo a starším se taky bude hodit.

Garant: Jindré 776799345

garant: Jindré - Jindřich Rozkopal
tel: 776799345, e-mail: rozkopaljindrich@gmail.com
akce vytvořena: 7.3.2023

Jindré přijde
Sára nepřijde
Jedu na lyžák, zrovna v tom samém termínu. Škoda, že to není o týden dřív :o)
Vašek nepřijde
Jedeme na lyže :/
ÓTéPé přijde
Svačinka přijde
MAGDA přijde
Brouček přijde
Atlas přijde
Evelí nepřijde
Markét přijde
Nepojede někdo z dospělých v sobotu zpět? Potřebovala bych v sobotu odjet.
Kriky přijde
Vilma přijde