Měření sil na Napendrekfjordu - 13.5.2016 - 15.5.2016

Mocní VIKINGOVÉ posílají drakery se svými nejlepšími muži a ženami k Napendrekfjordu, kde se uskuteční velké klání všech severských kmenů vikingských.

Začátek: 13.5. v 14:50 v Mercury nahoře u odjezdové tabule

Konec: 15.5. v 17:05 tamtéž

Pro vlčata je možné domluvit si odjezd od klubovny v 16:00.

Součástí hry na táboření je i cesta.
Proto skauti jedou autobusem a vlčata pokud pojedou autem, musí sejít z Radčic se svým vybavením.
Tak se balte do jediného zavazadla, které si ponesete na zádech, nic neneste v ruce!

Jede se na oddílové tábořiště Pelouchy. Spát se bude ve stanech. V případě špatného počasí je možno přespat na půdě v naší chaloupce.
Vařit se bude jedno společné jídlo a to sobotní oběd. Samo sebou bude možnost kdykoliv si cokoliv ohřát nad kamny.

S sebou:

Na cestu si vemte 130 Kč, kdo nemá průkazku na slevu, tak si vezme 180 Kč.

Spacák, karimatku, stan do skupiny, teplý spací komplet, nepromokavé boty + jedny náhradní, náhradní kalhoty, kraťasy, mikinu, nepromokavou bundu, náhradní spodní prádlo a ponožky, kartáček a pastu, uzlovačku, lékárničku, KPZ, jehlu a niť, kousek látky na sešití, KROJ, velkou láhev vody, jídlo na víkend

Prosím, berte si tmavší oblečení, ať nesvítíte při hrách jako vánoční stromeček, a hlavně pamatujte, že se vám může oblečení třeba potrhat, tak si neberte věci, co nosíte do školy.

garant: Porada - Ondřej Suchan

budu si tam dělat slib
Luky / kšilt / přijde
Jonáš nepřijde
Mam angínu, takže nakonec nepojedu.
Lukyn-nováček nepřijde
Je mu to lito.