Noc v klubírně a výprava s překvapením - 20.11.2015 - 21.11.2015

Sraz v pátek v 17:00 v klubírně

Návrat v sobotu v 17:00 před klubírnu.

ZAPIKOLUJTE SI TENTO DEN.
OSTATNÍ PROPOZICE BUDOU UPŘESNĚNY POSTUPNĚ,
TAK JAK BUDE PŘEKVAPENÍ ODTAJŇOVÁNO.

Výbava: spacák a karimatka, hygiena a věci na spaní, věci na schůzku, nůž, baterka, teplé a nejlépe i voděodolné oblečení (minimálně pláštěnka a pevné boty), jídlo a pití na večer a den, 100 Kč.

Vše si sbalte do batohu.

Účast potvrďte na webu skauti.zbudejc.cz

Dotazy: Fedor - 777 180 989

HALÓ . HALÓ.

DÁVÁM NA VĚDOMÍ, ŽE SOBOTNÍ VÝPRAVA S PŘEKVAPENÍM PROBĚHNE I ZA DEŠTĚ, NEBOŤ SE V PŘÍPADNÉM DEŠTI BUDEME POHYBOVATI POUZE NA NEDLOUHÉM PŘESUNU. NA KAŽDÝ PÁD SE VŠAK VYBAVTE PLÁŠTĚNKOU A OPRAVDU NEPROMOKAVOU OBUVÍ. DÁLE SI NEBERTE ŽÁDNOU BUNDU, KTEROU SI NEMŮŽETE ZAMAZAT-STEJNĚ TAK I KALHOTY. POSLEDNÍ DŮLEŽITÉ DOPORUČENÍ: VYBAVTE SE OPRAVDU DOBŘE SVÍTÍCÍ BATERKOU.  DÁL UŽ NIC PROZRAZOVAT NEBUDU. SNAD JEN, ABY JSTE  MĚLI DVA LÍSTKY NA MĚSTSKÝ BUS.

HOWGH. FEDOR.

POČÍTEJTE TAKÉ S TÍM, ŽE SE V RÁMCI NOCI V KLUBOVNĚ PŮJDEM S NEJVĚTŠÍ PRAVDĚPODOBNOSTÍ ( POKUD NEBUDE MOC LEJT ) MRKNOUUT OD 19.00 - 19.45 NA NÁMĚSTÍ NA SVĚTELNOU ŠOU. TO PÍŠI PRO PŘÍPAD, ŽE PRÁVĚ V TÉTO CHVÍLI ZVAŽUJETE, ŽE PÁČ JSTE NA TO CHTĚLI JÍT S RODIČI ASI NAŠÍ AKCI VYPUSTÍTE.

FEDOR.

Z DŮVODU SOBOTNÍHO HLUBOCKÉHO KRAMPUS ŠOU A NOCI DIVADEL SE KONEC AKCE MĚNÍ NA 16.00 HODIN.

TAK SNAD POSLEDNÍ ZPRÁVA.

VZHLEDEM K SOUČASNÉ AKTUALIZACI POČASÍ ZA OKNEM, ZKUSTE POŽÁDAT RODIČE O DEŠTNÍK. UMOŽNÍ NÁM JAK NÁMĚSTÍ, TAK I NĚJAKÉ ČINNOSTI VENKU. NA VÝPRAVU DEŠTNÍKY NEBEREM, JEDNÁ SE POUZE O DNEŠNÍ NOC. PŘES SOBOTU BY SE SUŠILY V KLUBÍRNĚ.

DĚKUJI. KONEC HLÁŠENÍ.

garant: Fedor - Radim Znachor
tel: 777180989, e-mail: r.f.znachor@gmail.com
akce vytvořena: 20.11.2015

Blábulín (blíblublá,blábuš,blaboň,atd .....to znáte :-) ) přijde
Tuto akci mám nejradši tak obětuju i ten zápas.....PS: Alespoň jedna akce v roce mi na 100% vyjde
TOM - Májka přijde
Klárka přijde
Temším se a už teď vim že to bude fakt hustý :-) !!!!!!!!
Lukáš přijde
Luky / kšilt / přijde