Noc v klubovně - 29.4.2016 - 30.4.2016

Pátek 29. sice nezní zdaleka tak dobře jako pátek 13. ale to vůbec neznamená, že se v noci nemůže objevit Máňa z lochu, Sloní muž nebo Kamarát! Čekej velkou noční hru. V sobotu ráno vyrazíme na výpravu na Dívčí kámen.

Sraz v pátek 17:00 u klubovny

Návrat v sobotu přibližně v 18:00 ke klubovně

S sebou: spacák a karimatku, věci na spaní a hygienu, oblečení dle počasí a dobré boty, baterku, hodinky či mobil, asi 50 Kč na vlak, jídlo a pití na večer a den.

Těšte se a pište se

garant: Kaštan - Miroslav Novotný
tel: 721600980, e-mail: mirdanovotnej@gmail.com
akce vytvořena: 29.4.2016

Máňa přijde
Máňa z lochu!
Jaňule a Radar přijde
kabu přijde
přijdu! ale o něco později než v 17 a z výpravy se vypařím už kolem poledního :-)
GUSTA přijde
Tesim se :-)
Klárka přijde
Blábulín (bláblublu;blíblúblé,apod.) nepřijde
Dejte si na ty Příušnice pozor,ta noc v klubovně se vám může pěkně vymstít.
Luky kšilt přijde
David je epic přijde
epic vokury ééééééééééééééééééééjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kryštof Halama přijde