Noc v klubovně s výpravou - 17.11.2023 - 18.11.2023

Večer v klubovně, promítání filma, přespání a dalšího dne výprava - supiš akce pro mladý i starý.

Sraz: 17:00 před klubovnou (pátek)

Konec: 15:20 tamtéž (sobota)

Co s sebou: Karimatku a spacák, věci na spaní, věci na schůzku, jídlo a pití na večeři a na výpravu, 2 jízdenky na městskou (nebo lítačku)

Co se bude dít: V pátek si zahrajeme nějaký hry večerní venku i v klubovně, využijem tmy i spousty času. Taky si na zeď promítnem nějakej parádní film dle výběru, případně zahrajem noční pinčes, karban a jiné. Přespíme v klubovně a v sobotu ráno/dopo vyrazíme busmo na výpravu na Dobrou Vodu do lesa. Projdem se, zaběháme si, nadejcháme se čerstvýho vzduchu a pak se vrátíme zpátky ke klubovně pro věci.

Kontakt: Edík (Matin Rozkopal) tel.: +420 773 221 723

Lehla nemocí
Sofinka přijde
Vojta Smolík přijde