Zahajovací schůzka - 7.9.2022

ZASÍLÁME JEŠTĚ JEDNOU. NĚKOMU TO NEDORAZILO. ZÍTRA SE TĚŠÍME!

Je tu nový školní rok a to znamená, že se zase začnem pravidelně vídat! Zahajovací schůzka je společná pro skauty i vlčata. Dále budou mít vlčata schůzky klasicky v úterý. Skauti se můžou už teď zamýšlet, zda mají čas i jiné dny než klasickou středu, ať se můžem hned na zahajovačce rozhodnout zda budem dělat družinové schůzky.

S sebou si vemte kroj, pokud nemáte kroj tak aspoň oddílové triko a věci na schůzku jako vždy.

Těšíme se na znovuviděnou,
Celý vedení