Potáborovka - 16.9.2022 - 18.9.2022

Potáborovka aneb klasická záležitost na Pelouchách ... zahrajeme hry, něco se naučíme a zkontrolujeme Pelouchy!

sraz: 15:00 před odjezdovou tabulí na autobusáku v Merkury
návrat: 17:05 tamtéž

S sebou: věci na schůzku, nožejk, láhev pití, oblečení na výkend podle počasí ... jídlo víkend (voda jako vždy bude k doplnění), ešus, suché věci na spaní, spacák
případně ještě karimatku a stan, lze půjčit oddílovej- domluvte se společně kdo by s kým spal... ale to podle počasí- kdyby byla zima  a pršelo pudička nás samozřejmě jistí

garant: OTP - Jakub Kuchař
tel: 608861623, e-mail: kuchi22@seznam.cz
akce vytvořena: 6.9.2022

OliHáně přijde
Pokud zdraví dovolí
Šinon přijde
Janča přijde
Sára přijde
V sobotu večer musím odjet.
Stereo nepřijde
Daniel přijde
Vašík nepřijde
ségra má narozky