Potáborovka - 15.9.2023 - 17.9.2023

Hola hej! Pelouchy volaj.

Zdar parto, takže uděláme to takhle-
Sraz: 15:00 na autobusovém nádraží u odjezdové tabule (busák nám jede v 15:10, tak né že vás tam budu v 09 nahánět)
Návrat: 17:05 zase na nádraží

Co musíte mít s sebou: spacák, karimatku, pyžámko (to jest oblečení určené na spaní, které zůstavá suché!), oblečení dle počasí - jsou to 2 dny tak to nepřehánějte - 2 trička-jedno spací, gaťe/kraťasy, miknu/bundu, čapku proti slunci, fusky a spoďáry dle vaší spotřeby na 2 dny - čili bych čekal dvoje, ale jak vás znám odjedete v těch, co ste v nich přijeli, dále pak baterku, nožík, KPZtku, ešus a lžíce, uzlovačka a šátek ( tyhle dvě věci mějte! třeba si s jejich pomocí zahrajeme nějakou hru mrk mrk), stezka a dál co budete potřebovat ... ale čím méně toho máte, tím máte menší a lehčí batůžek, což je vždy příjemná věc! nezapomeňte mít i 200 Kč

Budeme si vařit společně- vemte si akorát sváču/večeři na pátek a buchtu/špičku/koláč nebo něco na ten způsob na sobotní společnou snídani do placu. Společně si pak uvaříme v sobotu oběd a večeři a v neděli společná snídaně a oběd a pak zas hurá domů.

Spát budeme preferovaně ve stanech - pokud možno se domluvte na shcůzkách kdo bude s kým ve stanu, pokud chcete vlastní, vemte si ho nebo ho zavezte do klubovny na chůzce a vezme vám ho zasobování autem! nebo se domluvíme a vezmeme stany oddílové. Prosím vyřešte to společně do středy 13. 9. Kdo nebude mít kolegu na spaní, napíše nebo zavolá mně OTPčkovi a nějak to spolu vyřešíme. V nepřízni počasí nás bude jistit i půda ve srubu.

Kdyby bylo třeba, můžeme i domluvit pro malé lidičky s těžkými batůžky odvoz auty přímo k tabořišti! Případní zájemci mi pište a volejte.

Případné dotazy také na OTP! Budu se těšit, čus.

garant: OTP - Jakub Kuchař
tel: 608861623, e-mail: kuchi22@seznam.cz
akce vytvořena: 5.9.2023

ÓTéPé přijde
Jindré přijde
Šiny přijde
Sára přijde
Kriky nepřijde
Turnaj
Klára nepřijde
Cruise ship going
Hoponzík přijde
Markéta přijde
Kubánec přijde
Hejkal přijde
Šimon přijde
Hanka nepřijde
Bohužel, stále na nemocenské
Vejvar nepřijde
Bohužel nemůžu kvůli učení a depresi. Doufám že si to užijete .