Skautská pouť - 23.4.2022

Skautská pouť je akcí, kde se setkávají skauti a skautky nejet se sebou v rámci oddílů ale i s širokou veřejností. Na Sokoláku se postaví stanové mestečko a probíhají různé souteže a jine aktivity pro děti ale i dospělé ... Letošek bude zároveň tak trochu akcí pro ukrajinské děti tak se také přijďte podívat.

Začátek pouti:
pro 15+ - Bude probíhat stavba stanů, hangárů a týpek v pátek od 5 do cca 10 večer- následně akce přejde v společné sezení, kytary a hlídání staveb přes noc jako na opravodvém táboře... (není to pivinné, ale určitě přijďte)
pro ostatní - od 6:00 pokračování stavby a příprav obecně ... (to také není povinné)
začátek pouti pak v 9:00
tedy sraz u nás před klubovnou v 8:00 - vezmeme věci co budeme potřebovat a odebereme se společně na pouť, kde pomůžeme s finálními připravami
konec v 16:00
poté dobrovolné bourání staveb
pro lidi 15+ pak afterparty s grilováním na Valše od 8 večír

S sebou: Kroj, svačinu, pití... věci na schůzku, 50Kč, oblečení podle počasí, případně věci na spaní, pokud se chystáte na páteční stavbu a přespávání/hlídání

garant: OTP - Jakub Kuchař

dofám že už budu fit
Sára přijde