Správňáckej vandr - 24.2.2023 - 26.2.2023

Akce pouze pro skauty, skautky a vedení.

Sraz: v pátek 16:00 na vlakáči

Návrat: 17:50 v neděli taktéž na vlakáči

S sebou: Tak klasiku že, věřím tomu, že ostřílení pardi kteří se vydají na tento vandr ví co potřebují.

spacák, karimámu, plachtu/stan dohromady (bude se spát na nouzových nocovištích, zuv. hamaka asi bude k prdu a stan můžete nést ve více lidech, případně můžete býti velmi kreativní s plachtou. Spoléhat na to že bude slunko i v noci se nevyplácí.), oblečení dle počasí hodí se mít jeden stále suchý a čistý set na spaní a vícero ponožek, jídlo na víkend (oheň ani vařič se na nocovištích využívat nesmí tak asi spíše studené věci, myslim si že vařič využít někde na cestě by bylo možné ale uvažte sami.), je možný že potkáte místo kde pujde něco koupit nezaručím však že bude otevřené, 150 Kč na dopravu.

Případné dotazy směřujte klidně na mně, nevím ještě jestli s vámi ale pudu, doprovod bude Jindré určitě.

Díky a doražteee!

garant: Klárka - Klára Pešlová