Střediskové jamboree - 6.5.2022 - 8.5.2022

Ahoj,

po dlouhých 4 letech se vydáváme na populární střediskové jamboree. Bude se konat o víkendu 6.-8.5. na tábořišti Buková nedaleko Nových Hradů. Z programu se můžete těšit na 2 večerní ohně s kytarama, kofolovou krčmu, možná čajovnu, svět dračího doupěte, epickou bitvu, povídání s oldskauty a další. Hlavně ale spousta příjemných chvil s kamarády z jiných oddílů.

Účastnický poplatek je 450kč (v ceně doprava, ubytování, jídlo). Dále si každý sbalte běžné vybavení na vícedenní výpravu. Ešus není potřeba. Hrneček a příbor naopak potřeba jsou. Kroje a kytary vítány! Na spaní si přivezte stany. Pro nejmenší bude možnost obsadit chatky. Jelikož ale nevíme, kolik světlušek a vlčat přijede, tak je potřeba aby si stany přivezli pro jistotu i ony/ona.

Cesta tam bude dvěma vlaky. Odjezd z nádraží ČB. Vystupuje se na zastávce Petříkov. Sraz na vlakovém nádraží nejpozději v 17:00 6.5. v pátek. Z Petříkova se pak půjde pěšky 2km na základnu. Všechno je proto potřeba mít sbaleno tak, aby každý zvládnul tento přesun. Cesta zpět bude společná. Vlakem, který do ČB přijede v neděli v 15:50.

Prosíme, aby nám do středy 4.5. večer dali všichni vědět, kolik lidí se na jamboree chystá. Nechceme hrotit nějaké závazné přihlášky, ale na druhou stranu musíme z něčeho vycházet při nákupu jídla apod..

Děkujeme a těšíme se na setkání! Přípravný tým jamboree!

garant: OTP - Jakub Kuchař
tel: 608861623, e-mail: kuchi22@seznam.cz