TÁBOR - 1.7.2023 - 23.7.2023

Už jen poslední týden a mizíme na tábor! Tak si zvopáknem, jak to bude probíhat.

• Odjezd je v SOBOTU 1.7. v 8:30 od klubovny auty (každý potřebuje mít domluvený odvoz)
  • Na srazu budu vybírat podepsaný List účastníka. Pozor, datum nesmí být starší, než 3 dny.
  • Konečná zastávka jsou Radčice, nesjíždějte prosím dále dolů po louce. Cesta je docela ošemetná.
  • Stavbu tábora prosím nechte stejně jako minulý rok na nás, zvládneme to sami.
  • Prvním jídlem při stavbě tábora jsou klasicky "chleby všehochuť". Přivezte na ně každý prosím něco na obložení.

• Pokud si chcete zkontrolovat, že jste nic důležitého nezapomněli zabalit, s přihláškou šel i seznam doporučeného vybavení a další informace k táboru
  • Adresa na tábor pro případné dopisování je:  TÁBOR OSMNÁCTKY, POŠTA MALONTY, 382 41

To je asi tak všechno důležité. Tak za týden čau!

S jakýmikoliv dotazy mi klidně volejte nebo pište.

Jindré (Jindřich Rozkopal)

776799345 (případně pokud zrovna nebudu mít na táboře signál, zkuste 731416636)

rozkopaljindrich@gmail.com

garant: Jindré - Jindřich Rozkopal