Táboření na Pelouchách - 10.2.2023 - 12.2.2023

Těšte se na super gamesi, spaní na půdě a spoustu dalších věcí co patří k táboření na Pelouchách.

Sraz: Pátek - 15:00 nahoře v Merkury - Autobusové nádraží

Návrat: Neděle - 17:05 tamtéž

S sebou: Teplé oblečení na 3 dny dle počasí a ideálně takové, aby se neroztrhlo pří běhání v lese, pořádné boty, ešus a příbor, batoh na případný výlet, spacák (karimatka není třeba, spí se na půdě, kde jsou matrace a případně i deky na půjčení pro zeboucí nohy), hygienu, věci na schůzku, hodně dobré nálady a 200Kč na bus a jídlo.

Jídlo: Sobota - Oběd bude společný, jinak si jídlo přivezte svoje (pečivo, instantní kaše, polévky a vlastně co chcete) a nezapomeňte na buřty na oheň.

Voda: Bude společná, ale určitě si přivezte aspoň 1,5 litru vody sebou ať nemáte žízeň než voda dorazí.

Případné dotazy pište: na číslo - 775502275 nebo email - simon.burian05@gmail.com

garant: Šimon - Šimon Burian
tel: 775974627, e-mail: burianova74@gmail.com
akce vytvořena: 30.1.2023

Zapsaní lidé
Šiny přijde
Gusta přijde
Vařím
počet zapsaných: 2
Přihlaš se prosím s dostatečným předstihem. Umožníš tak vedoucím, aby připravili program pro vhodný počet, nakoupili správné množství potravin atd. Děkujeme!
Zapiš se