Táboření s rodiči - 14.10.2022 - 16.10.2022

Místo dne s rodiči na táboře si potáboříme na Pelouchách o víkendu.

Je to tak, zkusíme jestli je takovéhle táboření dobrá a funkční alternativa táborového dnu s rodiči.

Sraz: pátek 15:00 hodin na autobusáku

Byli bychom rádi kdyby se jelo co nejméně autama, takže si zabalte batůžky a pojeďte s námi busmo.

Návrat: neděle 17:05 zase na autobusáku

S sebou: Spacáky (budeme spát na půdě takže na matracích juhuuu), oblečení dle předpovědi ale rozhodně teplé, nožík, papír a tužku, baterku, jídlo (uděláme společný oběd v sobotu a nejlépe pokud počasí dopřeje bude jedna večeře u táboráku), láhev s vodou (dovezeme i kanystry a bude společný čaj)

Můžete se těšit na program pro všechny dohromady i zvlášť rodiče a děti, kytárka a písně nebudou chybět.

Prosíme abyste s sebou nevozili pivka a vínečka a podobné věci, bude to táboření jako každé jiné a akorát byste měli těžší batoh.

Všechny dotazy a informace vám ráda objasním, volejte a pište 702085463

garant: Klárka - Klára Pešlová
tel: 702085463, e-mail: klara.peslova@seznam.cz
akce vytvořena: 26.9.2022