Velikonoční vandr - 13.4.2022 - 15.4.2022

Velikonoční družinový vandr

Odjezd: středa 13.4. ve čtyři hodiny odpoledne

Návrat: pátek 15.4. v 18:25 na autobusové nádraží

Pokud jsi v poslední době obdržel(a) záhadný dopis, který tebe a tvojí družinu zve na vandr, je tomu opravdu tak! Můžeš se v udané datum vydat se svojí družinou velikonoční Šumavskou krajinou a přespat dvě noci pod vlastním přístřeškem. Než vyrazíš na sraz, rozhodně se domluv zbytkem družiny, ať nenesete zbytečně sedum plachet a šest kotlíků. Zabal si všechno do jednoho batohu, obuj pořádný boty a tradá.

(akce je jenom pro skauty)

Rodičům rád sdělím víc.

Garant: Jindré – 776799345