Vlčácká výprava - 12.11.2022

Zatímco někteří skauti budou na Bajkonuru, vyrazí smečka z Mlžných hor na svojí výpravu.

Vydáme se na krátkou procházku přírodou v okolí ČB a pokusíme se objevit tajuplné místo, co se bude dít dál už však budete muset zjistit tím, že dorazíte!
Ale samo si zahrajem i hry a bude švanda. Výprava je určena výhradně pro vlčata a světlušky, proto prosím ostatní skauty, skautky, rovery, rengers a vedení aby si případně udělali vlastní výlet.

Sraz: 8:50 na Mariánským náměstí na zastávce směr IGY
Návrat: 15:57 také na Mariánským

S sebou: 2 lístky na autobus nebo lítačku, svačinu, pití, věci na schůzku, korj, když nemáte korj tak alespoň oddílové triko, dobré botky podle poačasí

garant: Kšilt - Lukáš Koupal