Výprava aneb cesta kluka Víta řítícího se z Křemže do Vrábče - 22.5.2021

Tě pic,
 po dlouhé době tu máme zase nějakou výpravičku, to jest napínavá cesta známým i neznámým prostředím společně s ostatními členy smečky či oddílu! To jen abyste věděli co to je po takové době ... Všichni se společně sejdeme pěkně v sobotu v 9:55 na vlakáči u padlejch. S sebou je potřeba mít 20 Kč na vlaky, věci na schůzky čili zápisník a tužku, ulovačku, KáPéZetku, šátek, dále pak voblečky a botičky podle počasí deště větru a tak... ,svačinu pití a to je snad vše. Oddílové triko bo skautskej šátek je výtaným doplňkem. Návrat bude zase na vlakáč v 17:44 dle řádů. (taková poznámka pod čarou: vejprava je ouplně pro všechny skauty, skautky, vlčata aj světlušky tak ne že se někdo bude flákat doma) (a ještě druhá poznámka pod čarou, mějte aj respirátory a negativní testy nebo povrzení o negativním testu nebo potvrzení že už ste koviďáka měli nebo že ste na koviďáka vočkovaný nebo tak něco... prej to musí bejt...)

Kdyby někdo něco nevěděl, nepochopil nebo sem na něco zapomněl tak pište a volejte mně to jest ÓTéPéčku.

Už se těšim tak čus, uvidíme se tam!

garant: OTP - Jakub Kuchař
tel: 608861623, e-mail: kuchi22@seznam.cz
akce vytvořena: 18.5.2021

František přijde
Vašík přijde
Vilma přijde
Sára přijde
Brouček přijde
Matej Konecny přijde
Štěpánka přijde
Nováčci, možná přijde i brácha Matyáš.
MAGDA přijde
HEJKAL přijde
Verča přijde
Kryštof přijde