ZVAS - 30.4.2022

Začátek bude 30.4. v 8:00 u nás před klubovnou.

Konec bude cca v 18:00 v letním kině Háječek.

S sebou si do družiny vemte tužku a papír, vybavení dle vlastního uvážení, jídlo a pití na celý den a 45Kč na dítě jako startovné.

Startovné se bude vybírat od doprovodů v poledne.

Každý účastník, děti i doprovody, musí být náležitě ustrojení. Inspiraci naleznete v příloze.

Závod Vlčatat, Světlušek a Žabiček je závod, kde spolu poměří síly šestky z různých oddílů a míst. Závod je pro lidičky od 7 do 11 let. "Nejmladší účastník musí 1. 9. roku konání ZVaS dovršit alespoň 7 let věku, nejstarší účastník nesmí být k 31. 8. roku konání ZVaS starší 12 let."

Soutěží se v šestkách (týmech) po 5-8 dětech (+2 náhradníci, kdyby někdo na poslední chvíli nemohl), a protože se přihlášky musí vyřídit předem a lze to změnit maximálně týden před závodem, tak vás prosím, ZAPIŠTE SE POD AKCI, abychom měli představu, s kým můžeme počítat.

Souteží se ve všemožných disciplínách od vědomostí, přes logické hádanky, sporty, zdravovědu po obyčejné praktické věci jako loupání brambor atd. Letos se celý závod bude konat v centru Českých Budějovic, pouze v sobotu cca od 8 do 4 odpoledne.

Letošní závod bude na téma Volba Velkého Vonta- zde odkaz na uvodní video, které vás uvede do děje a je také třeba být náležitě oblečený- inspirace na druhém odkazu...
video- https://drive.google.com/file/d/1tClmbl5Pon2nL61bjJ5ceaWNNmQul71M/view?usp=sharing
kostým- https://docs.google.com/document/d/1YMiu05hDhaWzZ690UUKvxpETRJmGVwEi-MyomUTcLYw/edit?usp=sharing

inforamce u srazu a tak dále se dozvíme až týden před závodem, do té doby můžete shánět oblečení a vesele se hlásit!

Těšíme se na vás,

Diana nepřijde
ÓTéPé přijde
Starosta nepřijde
Vlčáci a světlušky, držím palce na sobotním závodu. Budu tou dobou na jiné skautské akce.