Meziříčí - pracovní   (7.4.2000 - 8.4.2000)

Pátek:

Sraz v 15:00 hod. na autobusáku. Starostík bere Peťu a Vořechovo obří bágl autem a my ostatní (Zdeněk, Sandálek, Vořech, Flastr a Pávek) jedeme busem do Kaplic (31,- Kč) a odtud do Malont (15,- Kč). Tady kupujeme něco nezdravého na zub - povětšinou brambůrky v takovém tom malém pytlíčku, co je z poloviny plný oleje a z poloviny lupínků...
Pokračujeme lesem k táboru a tam potkáváme Fedora se Starostíkem, jak řežou kmen na lávku. Tak odnášíme bágly rychle na louku a jdeme jim pomoci. Postavili jsme lávku (voda opravdu ještě teplá není) a pak si připravujeme spaní, hážeme na louce kelímem a jdeme se podívat k Dubu a ke křeslům. Večer hrajeme mafii a karty podle Bobovo pravidel.

Sobota:

po snídani balíme, pak oprava střechy na kuchyni, řezání dřeva, úklid vevnitř i venku. Okolo páté přijel Dendy z desítky, naložili jsme k němu věci a bágly, zbytek pobral Starostík. S Dendym jsme se ještě stavěli v Meziříčí u Jožky domluvit sečení louky, takže ke klubovně jsme přijeli chvíli po Starostovi. Ten prý jel závodnickou jízdu :)

.

Zdeněk, 4.2.2014

{w}
Juchajdá! Poprvý, co jsem byl na Pelouchách! (tenkrát ještě "Meziříčí")
17:33, 7.2.2014