Mikulášská výprava   (9.12.2022 - 10.12.2022)
V pátek.12. jsme se sešli v hojném počtu 17. lidech. První den děti pomohli Mikulášovi a andělovi pomocí vrátit 3 čerty zpátky do pekla po té dostali za svojí práci zaslouženou odměnu ve formě nadílky.Příjemně jsme se usadili a pustili si tématický film s Čerty nejsou žerty. Další den ráno jsme si pustili další film a ten byl Grinch. Okolo 10 hodiny jsme se vydali na Vrbenské rybníky zahráli jsme si pružiny ký kde absolutně dominovala Evelínka. Po té jsme se přesunuli na louku o kousek dále a zahráli si frisbee ultimate s polštářem protože Radar neměl samozřejmě frisbee ani míč na Am. fotbal. na samém místě jsme si zahráli další hry a pak jsme zmrzlí šli zpátky do klubovny kde jsme si zahráli klasickou oddílovou hru a to je cpaní piškotů do pusy kde Dominoval Kriky s neskutečnými 50 ti piškoty po té Radar s 47 piškoty a na třetím místě Hoponzík a 37 piškoty zahráli jsme si další hry a pak jsme šli domů.
Listopad, 11.12.2022