Noc v klubovně a výprava na Hlubokou   (11.2.2000 - 12.2.2000)

[z Vořechova deníku, pravopis = sic]

Sešli jsme se opět v hojném počtu. Hned na začátku jsme šli do stromovky,. Hráli jsme tam hru, po které se šlo po skupinkách. Nemohli jsme dlouho nalézt cíl, ale přece jsme ho našli. Když jsme se vrátily, hrály jsme v klubovně jiné hry. Nejvíc mě zaujala hra „Mafiáni.“ Hned po ní jsme šli spát.

Ráno proběhly přípravy na výpravu. Šli jsme po proudu vltavy. Zastavili jsme se v obchůdku, kde Flastrovi a jiným hochům z oddílu, řekla paní prodavačka: „Tohle stojí, mladý pane...“ Pak pro nás Sandy a Eda připravili šipkování. Cíl byl v jedné zátoce pro kajakáře. Tak jsme pak celou dobu zůstaly. Po celou cestu domů jsme hrály ještě jiné hry. Tato akce se mi líbila.

.

{w}, 12.3.2014

Starosta
myslím, že jsi ještě zapomněl na to, že Žralůček šel s igelitkou a na Vltavě v tom obchůdku si koupil dvoulitrové pití a pak ho s sebou celou cestu tahnul.
23:47, 30.3.2016
{w}
Paráda! :-)
18:57, 21.3.2014
TAK PEŤO DÍKY ZA TENDLE PŘÍSPĚVĚK DO KRONIKY.--A TO UŽ I Z TOHO DŮVODU, ŽE V KRONICE JSOU NALEPENY POUZE FOTKY A NAPSANEJ DATUM S AKCÍ.-VIZ MAJOR.-I KDYŽ PODLE FOTEK SI ČEK VZPOMENE NA LECOS-KUPŘÍKLADY JAK JSME DĚLALI ŠPALÍR PROJÍŽDĚJÍCÍM KOLISTŮM A POVZBUZOVALI JE PŘI VJEZDU DO CÍLA. JEN POKRAČUJ I KDYŽ BOHUŽEL SKORO OSAMĚLE.-ALE NEBOJ.
13:18, 21.3.2014
Eda
já mám problém pořád!:)
19:56, 12.3.2014
{w}
Ou yes! Nebyl jsem jediný, kdo měl tenkrát problémy s pravopisem. Viď Edo? Nebo je to sandálčí písmo?
12:13, 12.3.2014